foto1

Gwarancja doświadczenia

Biuro Rachunkowe Sylan założyłam w 2007 roku, ale usługami księgowymi zajmuję się znacznie dłużej. 20 lat prowadzenia obsługi księgowej i kadrowej zielonogórskich firm z rozmaitych branż przekłada się na doświadczenia z tysiąca spraw rachunkowych czy rozwiązania setek kłopotów klientów. Wszechstronność zdobytych doświadczeń pozwala mi dziś z całą pewnością zagwarantować wysoką jakość usług rachunkowych w moim biurze księgowym. Zielonogórscy klienci od lat korzystający z tej pomocy to potwierdzają.

W codziennej pracy wspierają mnie równie wysoko wykwalifikowani pracownicy, absolwenci wyższych studiów kierunkowych, posiadający stosowne licencje Ministra Finansów. Wszyscy regularnie uczestniczymy w szkoleniach z zakresu zmian w przepisach.

cik2

Bezbłędnie i pewnie

W pracy dobrego księgowego liczy się nie tylko znajomość przepisów prawa i łatwość poruszania się w nich i ich interpretacjach, ale i takie cechy charakteru, jak skrupulatność, wnikliwość, systematyczność, dyskrecja. Właśnie tak pracujemy dla dobra naszych klientów. Każdy dostarczony nam dokument wnikliwie badamy pod kątem księgowym, by wyeliminować ewentualne błędy, angażujemy się w sprawy firm, których obsługę księgową lub kadrową nam Państwo powierzają, badamy, przewidujemy, liczymy i raportujemy.

Dokumenty do biura rachunkowego mogą trafić z błędami lub brakami, ale już do urzędu skarbowego czy ZUS-u – nigdy. To właśnie dlatego od tylu lat zielonogórscy klienci powierzają naszemu biuru swoje sprawy z zakresu rachunkowości, kadr czy płac. Bo wiedzą, że mogą nam zaufać. I że warto.

Zapraszam Państwa
Sylwia Skorupska

Księgowa, nr licencji Ministra Finansów 15589/2006
Biuro ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej w PZU

Certyfikaty i dyplomy

Biuro Rachunkowe Sylan w Zielonej Górze – warto zaufać księgowemu doświadczeniu.